Witam

Moja firma działa na rynku od 1968 roku. Początkowo prowadziła działalność nagrobkowo-betoniarską. W 1990 roku nastąpiła zmiana profilu firmy na kamieniarski. Wielopokoleniowa tradycja i doświadczenie mojej firmy są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.


Dzięki Europejskiemu Funduszowi Rozwoju Regionalnego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewódzctwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżetu państaw firma Władysław Majewski otrzymała środki na realizacje projektu

'Wzrost innowacyjności i konkurencyjności oraz wprowadzenie nowej oferty usług w firmie Władysław Majewski poprzez zakup nowoczesnych środków trwałych'.

Umożliwiło to rozbudowe parku maszyn poprzez zakup nowoczesnych maszyn sterowanych cyfrowo.


Firma Władysław Majewski zajmuje się obróbką kamienia od dwóch pokoleń. Początki działalności firmy datują się na rok 1968. Pierwszy okres funkcjonowania firmy ograniczał się do działalności nagrobkowo-betoniarskiej (lastriko, parapety, schody). Od 1990 nastąpiła rozbudowa, poszerzenie oferty i zmiana profilu firmy na kamieniarski.

Z kamienia wydobywany prawdziwe piękno i bogactwo by wyeksponować mnogość barw oraz niepowtarzalną strukturę jaką stworzyła natura. Dzięki wieloletniej współpracy z zagranicznymi kontrahentami z całego świata, dysponujemy dużą paletą kamieni: marmury, granity czy onyxy. Posiadamy własny magazyn płyt, dzięki czemu natychmiast po złożeniu zamówienia przystępujemy do jego realizacji.

Zdobyte doświadczenie w branży kamieniarskiej na rynku krajowym jak i europejskim zapewnia wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zastosowanie kamienia najwyższej jakości, pomoc w doborze kolorystyki, nowoczesny park maszynowy oraz mnogość projektów zarówno na specjalne zamówienie jak i projektów standardowych zapewniają naszym klientom zadowolenie i radość w obcowaniu z naturalnym pięknem kamienia wydobytym z wnętrza ziemi.

Tworzymy z pasją i doświadczeniem by zapewnić zadowolenie naszym klientom, Państwu ...